Programy multimedialne - nasza oferta
Współpraca handlowa
Skansen "Parowozownia Kościerzyna"
ABCPC - Przewodnik po komputerze
ABCPC - Kurs CorelDRAW
ABCPC - Kurs maszynopisania
Parowozy na kolejach polskich
Parowozy wąskotorowe na kolejach
        polskich


Programy multimedialne - nasza oferta

Skansen "Parowozownia Kościerzyna"       NOWOŚĆ !!
- przewodnik multimedialny

Kolejna multimedialna publikacja dedykowana miłośnikom kolei.
Program pozwala użytkownikowi na wirtualną wędrówkę niemal po całej ekspozycji skansenu "Parowozownia Kościerzyna" i opisuje jego najciekawsze eksponaty. Jeśli kiedykolwiek odwiedziliśmy ten skansen, dzięki temu przewodnikowi możemy w dowolnej chwili znów spotkać się z fascynującą techniką minionych lat. Jeśli natomiast nigdy nie byliśmy w kościerzyńskiej parowozowni, program podpowie nam, czemu warto do niej zajrzeć. Szersze informacje o tej publikacji są dostępne TUTAJ.

Cena: 29,00 ZŁ brutto Zamówienie

ABC PC - Przewodnik po komputerze        NOWOŚĆ !!
Multimedialny przewodnik po wnętrzu komputera PC.
Aplikacja ta dedykowana jest w głównej mierze tym użytkownikom, którzy rozpoczynają dopiero przygodę z komputerem i chcą nieco bliżej poznać jego wewnętrzną budowę, rolę poszczególnych podzespołów oraz zasadę działania najpopularniejszych urządzeń peryferyjnych.
Przewodnik zawiera opisy, plansze poglądowe i animacje, prezentujące budowę takich podzespołów i urządzeń jak m.in.: mysz, skaner, drukarka, monitor, dysk twardy, napęd DVD, procesor i wielu innych. Szersze informacje o programie są dostępne TUTAJ.

Cena: 29,00 ZŁ brutto Zamówienie

ABC PC - Kurs Corel DRAW
Kurs podstaw obsługi powszechnie znanego programu graficznego Corel DRAW 9.0 PL. Kurs zawiera 151 opisów i ilustracji, 79 animacji oraz 60 plansz poglądowych, objaśniających podstawowe zagadnienia związane z posługiwaniem się narzędziami udostępnianymi przez ten edytor graficzny. Dodatkowo, w kursie znajdują się także elementarne informacje dotyczące interfejsu programu Corel DRAW - dzięki temu, początkujący użytkownik będzie mógł sprawniej poruszać się po tym programie w pierwszych godzinach pracy. Więcej informacji na temat programu, można znaleźć TUTAJ.

Cena: 29,00 ZŁ brutto Zamówienie

ABC PC - Kurs maszynopisania
Koniec kłopotów z obsługą klawiatury!
"ABC PC - Kurs maszynopisania" jest skierowany do początkujących użytkowników komputerów, którzy chcą w sposób nieco bardziej usystematyzowany rozpocząć naukę obsługi klawiatury. Kurs zawiera informacje teoretyczne oraz ćwiczenia, pozwalające na opanowanie w sposób podstawowy obsługi klawiszy alfanumerycznych klawiatury.
Każde z ćwiczeń zamykane jest odpowiednim podsumowaniem, w skład którego wchodzi: ocena procesu wpisywania znaków, dane o precyzji oraz prędkości pisania. Więcej na temat programu, można znaleźć TUTAJ.

Cena: 29,00 ZŁ brutto Zamówienie

Parowozy wąskotorowe na kolejach polskich
Tematem tej multimedialnej publikacji jest wąskotorowa trakcja parowa użytkowana na terenie Polski. Program zawiera kilkadziesiąt skrótowych opisów parowozów, jakie można było spotkać na kolejach wąskotorowych na terenie Polski. Obejmuje on pojazdy użytkowane zarówno przed odzyskaniem niepodległości, jak w okresie międzywojennym i po II wojnie światowej. Album prezentuje ponadto podstawowe informacje o budowie parowozów, zasadzie ich działania oraz zawiera krótki rys historyczny maszyn parowych. Po więcej informacji na temat programu, zapraszamy TUTAJ!

Cena: 29,00 ZŁ brutto Zamówienie

Parowozy na kolejach polskich
Multimedialny album lokomotyw parowych, na tor szerokości 1435mm.
Album wydany jest w trzech wersjach językowych i zawiera m.in. : opisy 69 typów lokomotyw parowych, 54 filmy i prezentacje, 27 animacji związanych z budową parowozów, słownik. W dużej części, ilustracje stanowią eksponaty Muzeum Kolejnictwa w Warszawie, Skansenów Lokomotyw Parowych w Wolsztynie, Jaworzynie Śląskiej, Chabówce, Kościerzynie i Karsznicach. Aplikacja dedykowana jest głównie tym użytkownikom, którzy do tej pory nie interesowali się techniką kolejową. Więcej szczegółów? Zapraszamy tutaj!

Cena: 29,00 ZŁ brutto Zamówienie

Parowozy na kolejach polskich
+ Parowozy wąskotorowe na kolejach polskich

ZESTAW SPECJALNY !!
Niezwykle atrakcyjna oferta cenowa!
Oferowany tu zestaw zawiera dwie publikacje multimedialne prezentujące lokomotywy parowe: album "Parowozy na kolejach polskich" oraz album "Parowozy wąskotorowe na kolejach polskich".
Dwa programy - jedna SUPER CENA!

Cena: 50,00 ZŁ brutto Zamówienie