PPUH CESAR
  78-400 Szczecinek, ul. Kopernika 9e/1
  tel. 0-500 205 805
  tel. (0-prefix-94) 37-474-84
  e-mail: cesar@cesar.info.pl
  


O nas

Nasza firma działa na Pomorzu środkowym już od maja 1992 roku. Głównym naszym celem jest informatyczna obsługa małych i średnich przedsiębiorstw, dla których oferujemy specjalizowane oprogramowanie.

Jesteśmy Partnerem Technicznym i Handlowym firmy Polsoft Engineering z Katowic, która jest producentem wyspecjalizowanego oprogramowania przeznaczonego dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Z firmą tą współpracujemy w zakresie wszelkich, oferowanych przez nią produktów programowych.
W naszej ofercie oprócz wysoko wyspecjalizowanego oprogramowania dla biznesu, znajduje się również bogata oferta popularnego i powszechnie stosowanego oprogramowania biurowego:

    - oprogramowanie antywirusowe;
    - oprogramowanie do szyfrowania danych;
    - programy do zarządzania danymi teleadresowymi;
    - programy do zarządzania cyfrowymi fotografiami i grafikami.

Oprócz tego, jesteśmy też producentem oprogramowania multimedialnego.
Jednym z głównych celów naszej działalności, jest dostarczanie użytkownikom komputerów PC multimedialnych kursów oraz przewodników, charakteryzujących się wysokimi walorami edukacyjnymi i przystępną ceną. Tematyka naszego oprogramowania edukacyjnego dotyczy głównie komputerów PC i popularnego oprogramowania użytkowego. Podejmujemy też prace nad programami multimedialnymi skierowanymi do hobbystów i entuzjastów różnych dziedzin.
Zapraszamy do współpracy sklepy, firmy komputerowe i hurtownie oprogramowania!NASZ CEL

Naszą obsługą objęte są głównie małe i średnie firmy oraz osoby indywidualne.
W swoich działaniach zawsze kierujemy się indywidualnymi potrzebami Klienta, dostosowując ofertę zarówno do jego możliwości technicznych jak i finansowych. Podstawową zasadą naszego działania na rynku, jest budowanie długoterminowych i partnerskich relacji z naszymi kontrahentami.
W pracy kładziemy nacisk przede wszystkim na wysoką jakość, nowoczesne rozwiązania i osobiste zaangażowanie zespołu w realizowane projekty, gdyż zadowolenie Klienta jest dla nas sprawą najważniejszą.KONTAKT

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą - prosimy serdecznie o kontakt.PPUH CESAR
78-400 Szczecinek, ul. Kopernika 9e/1
tel. (0-prefix-94) 37-474-84 / 0-500 205 805
e-mail: cesar@cesar.info.pl